Startovací balíček 100g

Akce Tip
790 Kč –15 %
Green Malay Kratom 1 1024x576
790 Kč –15 % 669 Kč 553 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
8.4.2020

Při objednávce do 15:00 odesíláme ještě dnes

Zlevněný startovací balíček plný našeho nejlepšího kratomu!

Obsahuje:

-  25g Bali red

-  25g Maeng da Gold

-  25g Hulu kapuas white

-  25g Maeng Da green

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.  

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. 

Neprodejné osobám mladším 18 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kratom (latinsky Mitragyna speciosa) je tropický strom příbuzný kávovníku, jehož listy se vyznačují psychoaktivními a léčivými účinky. Již krátce po konzumaci navozují stavy lehké euforie, uvolnění, zlepšují soustředěnost a ulehčují fyzickou i psychickou námahu. Užívání je v oblasti jihovýchodní Asie tradiční již tisíce let. Legenda praví, že otec raději provdal svou dceru muži, který užíval kratom, než muži, který se oddával kouření marihuany. Lidé, kteří požívali kratom, měli totiž větší chuť k práci než ti, co kouřili marihuanu. Tato legenda může být zčásti založena na pravdě, protože konzumenti mimo jiné uvádí, že po požití kratomu měli chuť do práce.

Přes určitou stigmatizaci se kratom užívá se především při léčbě závislosti na opiátech a jiných drogách, kdy mírní přicházející abstinenční příznaky. Mnozí jistě ocení také jeho stimulující a aktivizující účinky.

Kratom v menších dávkách pomáhá lépe se koncentrovat a zbavit se stresu, proto je populární mezi studenty. Dokáže zbystřit mysl, odbourat únavu, dodává chuť do fyzické i psychické práce a zvyšuje libido. Podporuje míru komunikativnosti a družnosti, proto se bere za vhodnou alternativu alkoholu.

Kratom má své místo i v medicíně. Je to silné analgetikum, které tlumí bolest, zklidňuje a uvolňuje bolesti svalů. Určité odrůdy působí také proti depresím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchod
Hmotnost: 0.1 kg