Trvalá sleva až 30% na vše! 499 Kč za 100g

Proč nakupovat u nás?

Kvalita

Prodáváme kratom pouze nejvyšší kvality. Našim zdrojem je dodavatel, který má výbornou pověst na mezinárodním trhu. Plantáže, z kterých je náš kratom mají již dlouholetou tradici ve výrobě této přírodní síly. Například naše odrůda Maeng da se pěstuje na plantáži se 14 letou tradicí.Takto sklizený kratom má větší množství aktivních látek (alkaloidů) a to dodává mimořádnou kvalitu.

Zkráceně, kvalitou našeho kratomu si rozhodně nemusíte lámat hlavu.

Balení

IMG_20190708_182347

Tyto sáčky se ZIP uzávěrem jsou spolehlivým a bezpečným obalem. Sáčky zajišťují vynikající bariérové ​​vlastnosti proti vlhkosti a kyslíku, což z nich činí jednu z nejlepších možností balení kratomu. Vzhledem k opětovně uzavíratelnému ZIPu bude kratom v naprostém bezpečí. Sáčky jsou nad tímto uzávěrem svařeny a určitě Vy zákazníci oceníte odtrhávací zářezy pro snadné utržení a otevření sáčku.

Splňují zákonné požadavky pro styk s potravinami dle nařízení EU.

 

Rychlost dodání

Rychlost doručení objednávky do Vašich rukou je pro nás taky nesmírně důležité

Proto: Vytvoříte-li objednávku do 15:00, pošleme ji v ten samý den, to skoro vždy znamená, že další den bude doručena. 

V případe, že do této hodiny objednávku udělat nestihnete, i tak zaručujeme odeslání další pracovní den.

 

Cena

Naší férovou a dostupnou cenou produktů se snažíme zaujmout každého nakupujícího. Máme jednotnou cenu pro všechny odrůdy. Při odběru větší gramáže najednou si můžete všimnout, že poměr g/kč je lepší, čím větší množství si u nás objednáte! Pokud Vaše objednávka dosáhne 999 Kč a více, dopravu zaplatíme za Vás.

 

 

Zákaznický přístup

Pokud máte nějaký další dotaz, na který jste na našem webu odpověď nanašli, neváhejte nás kontaktovat na naši emailové adrese nebo telefonicky!  Kontakty

 

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější.